Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Regulamin

1. Sprzedawany towar jest fabrycznie nowy.
2. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub Fakturę VAT. Fakturkę wystawiamy jeśli dane płatnika otrzymamy przed dokonaniem płatności lub zlecenia wysyłki pobraniowej. W przypadku konieczności wystawienia Faktury VAT do paragonu, klient zobowiązany jest do przesłania nam oryginalnego dokumentu fiskalnego w terminie czasowym określanym w ustawie.( lub prosimy o taka informacje bezsposrednio po zakupie )
3. Warunki dostawy jak i wszelkie uwagi dotyczące realizacji zamó- wienia (kolorów, rozmiarów) zmiany adresu dostawy, wypełniamy poprzez serwis Allegro w FOD, Formularz Opcji Dostawy ( lub prosimy nas poinformowac tel)
4. Nasz sklep  prowadzimy  w internecie, zatem preferujemy i polecamy zdecydowanie kontakt mailowy ,lub tel jest to  najwygodniejszy i najszybszy kanał komunikacji! Na maile zazwyczaj odpowiadamy w godzinach pracy. Zalecamy wysyłanie maili z opcją potwierdzenia przeczytania.( infolinia dost w godz 7.30-20 od pon do soboty)
5. Termin realizacji wysyłki przeważnie nie przekracza 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie lub wyboru przesyłki pobraniowej. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.
6. Zakupiłeś kilka przedmiotów ?? Za przesyłkę zapłacisz tylko raz. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy. Polecamy  DHL POLSKA , najtańszy sposób wysyłki przeznaczony wyłącznie dla niewielkich przesyłek (Sprawdzony partner od kilkunastu lat )
7. Prosimy monitorować status realizacji zamówienia, jeśli dokonałeś przelewu, a nie odnotowaliśmy twojej wpłaty poinformuj  Napisz do Nas, od momentu wysyłki towaru klientowi przekazujemy nr nadania, zatem prosimy o odpowiedzialność w monitorowaniu jak i odbiorze przesyłki.
8. W przypadkach w których Oczekujesz natychmiastowej wysyłki, skorzystaj z nr telefonu 604550989  lub wyślij potwierdzenie wpłaty, podając Nam jasną i precyzyjną informację dotyczącą realizacji zamówienia, dołożymy wszelkich starań by spełnić Twoje oczekiwania. Wpłaty oczekujemy do 7 dni roboczych. Zaoraszamy do korzystania z oferty naszego sklepu glexport.pasaz24.pl

Witryna stworzona na platformie