Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin

1. Sprzedawany towar jest fabrycznie nowy.
2. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub Fakturę VAT. Fakturkę wystawiamy jeśli dane płatnika otrzymamy przed dokonaniem płatności lub zlecenia wysyłki pobraniowej. W przypadku konieczności wystawienia Faktury VAT do paragonu, klient zobowiązany jest do przesłania nam oryginalnego dokumentu fiskalnego w terminie czasowym określanym w ustawie.( lub prosimy o taka informacje bezsposrednio po zakupie )
3. Warunki dostawy jak i wszelkie uwagi dotyczące realizacji zamó- wienia (kolorów, rozmiarów) zmiany adresu dostawy, wypełniamy poprzez serwis Allegro w FOD, Formularz Opcji Dostawy ( lub prosimy nas poinformowac tel)
4. Nasz sklep  prowadzimy  w internecie, zatem preferujemy i polecamy zdecydowanie kontakt mailowy ,lub tel jest to  najwygodniejszy i najszybszy kanał komunikacji! Na maile zazwyczaj odpowiadamy w godzinach pracy. Zalecamy wysyłanie maili z opcją potwierdzenia przeczytania.( infolinia dost w godz 7.30-20 od pon do soboty)
5. Termin realizacji wysyłki przeważnie nie przekracza 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie lub wyboru przesyłki pobraniowej. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.
6. Zakupiłeś kilka przedmiotów ?? Za przesyłkę zapłacisz tylko raz. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy. Polecamy  DHL POLSKA , najtańszy sposób wysyłki przeznaczony wyłącznie dla niewielkich przesyłek (Sprawdzony partner od kilkunastu lat )
7. Prosimy monitorować status realizacji zamówienia, jeśli dokonałeś przelewu, a nie odnotowaliśmy twojej wpłaty poinformuj  Napisz do Nas, od momentu wysyłki towaru klientowi przekazujemy nr nadania, zatem prosimy o odpowiedzialność w monitorowaniu jak i odbiorze przesyłki.
8. W przypadkach w których Oczekujesz natychmiastowej wysyłki, skorzystaj z nr telefonu 604550989  lub wyślij potwierdzenie wpłaty, podając Nam jasną i precyzyjną informację dotyczącą realizacji zamówienia, dołożymy wszelkich starań by spełnić Twoje oczekiwania. Wpłaty oczekujemy do 7 dni roboczych. Zaoraszamy do korzystania z oferty naszego sklepu glexport.pasaz24.pl

Witryna stworzona na platformie