Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Procedura reklamacyjna

Informacja o prawie odstąpienia przez konsumenta
Klient będący konsumentem w rozumieniu bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa ma prawo odstąpić od złożonego zamówienia, zwanego dalej również „zakupem lub umową” termin- 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, na zasadach wskazanych w §7 .
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie towaru, zwanego dalej również „rzeczą”, lub w którym osoba trzecia inna niż kurier i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować  firmę FHU Import Export Graboś Łukasz  w Krosnie  adres: ul. Żniwna  9/b,  38-400 Krosno , numer telefonu +48 604 550 989  lub  email: glexport@o2.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze  oświadczenia- przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną

§9 Procedura reklamacji

FHU Import Export  sklep gl export.pasaz24.pl zobowiązany jest do dostarczenia klientowi rzeczy wolnych od wad. Pasaż glexport  ponosi odpowiedzialność względem klienta, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa- po stronie naszego pasażu są wszystkie powstałe koszty.

Witryna stworzona na platformie